Слава Україні!

Прикіпили накінечники свічок

Ответить
VasylKO
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Пт ноя 23, 2018 10:49 pm
Имя: Vasyl
Город: Ivano-Frankivsk

Прикіпили накінечники свічок

Сообщение VasylKO » Чт янв 03, 2019 9:39 pm

Мої вітання товариству.
Придбав машину без сервісної книжки. Що і коли мінялося не відомо. Як зазвичай провів заміну фільтрів, мастила, антифризу ну і встановив ГБО. При цьому відчув не дуже стабільну роботу двигуна. Газ, холєра, таки чутливий до стану свічок, тому надумав їх замінити. В розділі FAQ знайшов номер свічки - VAG 06K905601D. Вирішив встановити NGK і на офіційному сайті як аналог для двигуна 1.8 TSI (170hp) мені видало свічку NGK PLFER7A8EG (94833).
1111.jpg
1111.jpg (192.48 КБ) 6213 просмотров
Надалі під час заміни стикнувся з проблемою, накінечники прикикіли до свічок і вперто не хотіли зніматися. Тягнути їх з силою бажання не було, оскільки вимальовувалася персектива порвати і пошкодити гумку. Почитавши нет знайшов вихід, сама котушка відєднується від свічки. Далі пробуємо надути звичайним компресором, який є на будь-якій нормальній СТО гумовий накінечник. Після такої операції два знялися елементарно, один прийшлось продувати двічі, а останній навіть збризнули ВД-40, але таки зняли не пошкодивши.
Доречі, на фото знятих свічок чомусь не можу прикріпити. Думаю, якраз вчасно замінив, бо стан їх був не дуже задовільний. Але саме цікаве, на них пише VAG 06K905601D, а далі NGK R1. Думаю, що я не прогадав, встановивши аналог.
На якусь оригінальність я не претендую, але може кому стане в нагоді.

MaggiMag
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Ср июн 05, 2019 12:09 pm
Имя: Den
Город: Kharkov

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение MaggiMag » Вт июл 02, 2019 9:22 am

спасибо тебе добрый человек! На сто ребята столкнулись с этой же проблемой, пошарил им вашу инструкцию. Говорят, все равно пришлось крепко "повозиться", но катушки сняли не повредив именно этим способом.

Аватара пользователя
sevmar
Сообщения: 24
Зарегистрирован: Пн июн 18, 2018 10:38 am
Имя: Эдуард
Город: Мариуполь

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение sevmar » Ср ноя 13, 2019 2:59 pm

Вот такие свечи у меня были и на такие же заменил
Вложения
Свечи1.jpg
Свечи1.jpg (249.69 КБ) 5493 просмотра
Свечи.jpg
Свечи.jpg (213.36 КБ) 5493 просмотра

Аватара пользователя
sevmar
Сообщения: 24
Зарегистрирован: Пн июн 18, 2018 10:38 am
Имя: Эдуард
Город: Мариуполь

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение sevmar » Ср ноя 13, 2019 3:02 pm

У меня 2 наконечника с трудом сняли, два откисали больше суток в ВД40, но один так и не снялся, вернее сняли, но надорвали, пришлось новый покупать

Vlad111
Сообщения: 65
Зарегистрирован: Вт окт 22, 2019 7:33 pm
Имя: Влад
Город: Київ

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение Vlad111 » Вс окт 11, 2020 6:38 pm

VasylKO писал(а):
Чт янв 03, 2019 9:39 pm
Мої вітання товариству.
Придбав машину без сервісної книжки. Що і коли мінялося не відомо. Як зазвичай провів заміну фільтрів, мастила, антифризу ну і встановив ГБО. При цьому відчув не дуже стабільну роботу двигуна. Газ, холєра, таки чутливий до стану свічок, тому надумав їх замінити. В розділі FAQ знайшов номер свічки - VAG 06K905601D. Вирішив встановити NGK і на офіційному сайті як аналог для двигуна 1.8 TSI (170hp) мені видало свічку NGK PLFER7A8EG (94833).
2222.jpg
Надалі під час заміни стикнувся з проблемою, накінечники прикикіли до свічок і вперто не хотіли зніматися. Тягнути їх з силою бажання не було, оскільки вимальовувалася персектива порвати і пошкодити гумку. Почитавши нет знайшов вихід, сама котушка відєднується від свічки. Далі пробуємо надути звичайним компресором, який є на будь-якій нормальній СТО гумовий накінечник. Після такої операції два знялися елементарно, один прийшлось продувати двічі, а останній навіть збризнули ВД-40, але таки зняли не пошкодивши.
Доречі, на фото знятих свічок чомусь не можу прикріпити. Думаю, якраз вчасно замінив, бо стан їх був не дуже задовільний. Але саме цікаве, на них пише VAG 06K905601D, а далі NGK R1. Думаю, що я не прогадав, встановивши аналог.
На якусь оригінальність я не претендую, але може кому стане в нагоді.
Після заміни, робота двигуна стабілізувалась?

rudyk73
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Пт окт 02, 2020 7:34 am
Имя: Владимир
Город: Ровно

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение rudyk73 » Пт окт 23, 2020 3:09 pm

Мені показало повну історію сервісного обслуговування, ось на цьому сайті https://taurus-group.com.ua/ru/carfax,
Всі рідини включаючи трансмісію, свічки, все було поміняно
passat b7 wolfsburg edition 1.8 TSI

Аватара пользователя
Adi
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс окт 25, 2020 7:56 pm
Имя: Adi
Город: Харьков

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение Adi » Пн ноя 23, 2020 8:26 pm

rudyk73 писал(а):
Пт окт 23, 2020 3:09 pm
Мені показало повну історію сервісного обслуговування, ось на цьому сайті https://taurus-group.com.ua/ru/carfax,
Всі рідини включаючи трансмісію, свічки, все було поміняно
Это не реклама того сайта? ;) А то он (тот ресурс) за две! попытки (я оплачивал те две попытки и.... деньги сразу возвращались) так не смог найти инфу про моё авто ;) Зато грузил меня своей рекламой постоянно... :D
Изображение

SergK
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Пт авг 21, 2020 11:41 am
Имя: Сергей
Город: Харьков

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение SergK » Вс ноя 29, 2020 1:22 pm

Всем привет,
имею ту же самую проблему - прикипели резиновые наконечники.
И отсюда вопрос, а как Вы отсоединили катушку от резинового наконечника этой же катушки?

SergK
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Пт авг 21, 2020 11:41 am
Имя: Сергей
Город: Харьков

Re: Прикіпили накінечники свічок

Сообщение SergK » Вс ноя 29, 2020 1:42 pm

В продолжении что нашел

Ответить

Вернуться в «Двигатель 1.8 TSI (170hp)»