Слава Україні!

Помилка блокуання дверей

Электрооборудование Passat b7
Ответить
Viktor
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Ср май 22, 2019 6:36 pm
Имя: Віктор
Город: Луцьк

Помилка блокуання дверей

Сообщение Viktor » Чт окт 03, 2019 7:29 pm

Привіт! Початок експлуатації мого NMS (B7) 2012, 2,5 SEL. Постійно клацають замки дверей при швидкості від 12 до 17 км/год.
Починаю їхати-заблокувалися... зупинився на світлофорі, або зменшив швидкість до 12км і збільшив до 17км знову спрацьовують... і так постійно...звук іде від задніх дверей. Повязую це з паралельною проблемою, коли ставлю автомобіль на сигналізацію з пульта, водійська дверка не закривається(((. Якщо засовую ключ в двері і закриваю блокуються всі двері)))...може в кого таке було?

surgeon
Експерт
Сообщения: 368
Зарегистрирован: Вс ноя 04, 2018 4:32 pm
Имя: Сергей
Город: Николаев

Re: Помилка блокуання дверей

Сообщение surgeon » Пт окт 04, 2019 7:32 am

по заводу автоматом блокировка ЦЗ - 20км/ч
скорее всего у вас проблема с самим замком, подозреваю водительский
менять

Viktor
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Ср май 22, 2019 6:36 pm
Имя: Віктор
Город: Луцьк

Re: Помилка блокуання дверей

Сообщение Viktor » Пт окт 04, 2019 8:54 am

Буду перевіряти замок. А можна зняти автоматичне блокування? В налаштуваннях не знайшов....

Delpfi
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пт окт 18, 2019 11:01 pm
Имя: Сергей
Город: Черняхов

Re: Помилка блокуання дверей

Сообщение Delpfi » Пт окт 18, 2019 11:08 pm

Добрый день! Решили проблему? Имею такую же проблему но ещё не занимался.

Powervad
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Сб июл 20, 2019 6:29 am
Имя: ВАДИМ
Город: Chernivci
Телеграм: +380951757311

Re: Помилка блокуання дверей

Сообщение Powervad » Сб окт 19, 2019 8:26 pm

Доброго вечора. В мене була подібна проблема. Окрім того в мене ще й безключовий доступ. З самого пригону, дверка водія закривалася через раз. Після миття і у вологу погоду майже весь час спрацьовував замок, а коли сухо то не закривався. По інструкції на драйв 2 я розібрав замок, все почистив і змастив але не допомогло. На слідуючий день я ще раз розібрав замок, дістав електромоторчик і розібравши його, виявив на роторі, в місці прилягання щіток шар нагару. я його стер найдрібішою наждачкою яку мав. З тогочасуминуло 2 місяці, проблем із замком немаю. На жаль не робив ні фото ні відео бо був в гаражі один і поспішав, але як я й казав на драйв 2 є інструкція з фото

Ответить

Вернуться в «Вопросы по электрике»