Страница 1 из 1

Помилка блокуання дверей

Добавлено: Чт окт 03, 2019 7:29 pm
Viktor
Привіт! Початок експлуатації мого NMS (B7) 2012, 2,5 SEL. Постійно клацають замки дверей при швидкості від 12 до 17 км/год.
Починаю їхати-заблокувалися... зупинився на світлофорі, або зменшив швидкість до 12км і збільшив до 17км знову спрацьовують... і так постійно...звук іде від задніх дверей. Повязую це з паралельною проблемою, коли ставлю автомобіль на сигналізацію з пульта, водійська дверка не закривається(((. Якщо засовую ключ в двері і закриваю блокуються всі двері)))...може в кого таке було?

Re: Помилка блокуання дверей

Добавлено: Пт окт 04, 2019 7:32 am
surgeon
по заводу автоматом блокировка ЦЗ - 20км/ч
скорее всего у вас проблема с самим замком, подозреваю водительский
менять

Re: Помилка блокуання дверей

Добавлено: Пт окт 04, 2019 8:54 am
Viktor
Буду перевіряти замок. А можна зняти автоматичне блокування? В налаштуваннях не знайшов....

Re: Помилка блокуання дверей

Добавлено: Пт окт 18, 2019 11:08 pm
Delpfi
Добрый день! Решили проблему? Имею такую же проблему но ещё не занимался.

Re: Помилка блокуання дверей

Добавлено: Сб окт 19, 2019 8:26 pm
Powervad
Доброго вечора. В мене була подібна проблема. Окрім того в мене ще й безключовий доступ. З самого пригону, дверка водія закривалася через раз. Після миття і у вологу погоду майже весь час спрацьовував замок, а коли сухо то не закривався. По інструкції на драйв 2 я розібрав замок, все почистив і змастив але не допомогло. На слідуючий день я ще раз розібрав замок, дістав електромоторчик і розібравши його, виявив на роторі, в місці прилягання щіток шар нагару. я його стер найдрібішою наждачкою яку мав. З тогочасуминуло 2 місяці, проблем із замком немаю. На жаль не робив ні фото ні відео бо був в гаражі один і поспішав, але як я й казав на драйв 2 є інструкція з фото