Слава Україні!

Замена управления кондиионером на климат

Интерьер и экстерьер машины. Вопросы по устройству, удобству, внешнему виду.
maxminlove
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Ср июн 23, 2021 7:12 am
Имя: Max
Город: Donets'k

Re: Замена управления кондиионером на климат

Сообщение maxminlove » Ср июн 23, 2021 6:45 pm

Volodymir писал(а):
Ср июн 23, 2021 1:42 pm
Збоку торпеди є кришки, за ними видно воздуховод і знизу на ньому є маленька гумова заглушка, аона знімається і туди вставляються датчик і провертається, це зправо, з ліва щоб вставатт датчик, заважає блок запобіжників, потрібно зняти дефлектор з торпедо, він на 4 металевих защіпках, піддіваєте лопаткою і він виходить, і там побачите де ставиться датчик у торпеді. Вже прийшов з алі датчик якості повітря, сьогодні поставлю, залищилась помилка по датчику вологості/освітлення, вже також іде датчик вологості/дощю з алі з проводкою, думаю що датчик світла працює разом з датчиком дощю, ще є три помилки по калібровці заслонок зліва і права і рециркуляції, але все працює ганяв на всіх режимах дуже цікаво при задньому ході і включенні омивача включається рециркуляція повітря.
Дуже дякую, якщо можна, напишіть тоді остаточний результат. Також замовлю.

Volodymir
Сообщения: 91
Зарегистрирован: Сб июл 14, 2018 8:29 pm
Имя: Владимир
Город: Киев

Re: Замена управления кондиионером на климат

Сообщение Volodymir » Чт июн 24, 2021 11:38 am

Поставив датчик якості повітря на заборнику повітря під пластиковою панелю двірників, на європейській версії біля забірника є технологічна заглушка для дротів датчика, у американській версії відсутня, я протянув через крило, на стійки біля обмежувача двері є технологічна заглушка, після загерметизував чорним автогерметиком. Мінус підцепив на загальний мінус проводки знизу на стійці, + до 20 клеми (червоний провід) і пін на 4 місце (20 пін колодка панелі климата), ВАСЕЙ прибрав помилку по датчику якості повітря, все працює. Ще залишилась помилка по датчику інтенсивності сонечного випромінювання, на пасатах він є посередені торпеди, поки інфи не знайшов, є три варіати: прописати датчик до блоку клімата, підключити проводку (на фото бачив 4 піна, може якраз один пін і не підключено), треба міняти датчик та потрібна адаптація заслінок. Адаптую і через кнопки блоку і ВАСЕЙ, заслінки працюють в режимі адаптації, а помилка не знімається. А взагалі мені подобається.

Dutchjke
Сообщения: 13
Зарегистрирован: Ср июл 14, 2021 10:54 am
Имя: Oleksandr
Город: Krivbass

Re: Замена управления кондиионером на климат

Сообщение Dutchjke » Пн июл 19, 2021 11:06 am

А как Вы убрали ошибку по заслонкам температуры пассажира и водителя ? И ошибку по датчикам температуры в ногах

Volodymir
Сообщения: 91
Зарегистрирован: Сб июл 14, 2018 8:29 pm
Имя: Владимир
Город: Киев

Re: Замена управления кондиионером на климат

Сообщение Volodymir » Ср июл 21, 2021 8:01 pm

Поки він працює як однозонний клімат, але працює на відмінно, для того, щоб був повноцінний 2 зоний клімат, я вже купив 2 датчики з проводкою за 400грн. Зробив проводку від датчика сонячного опромінювання/освітлення там 6 пін колодка, 2 піна задіяно на датчик світла, а 4 дроти з пінами для клімата. Щодо заслінок, ще не дійшли руки, скоріш за все там також відсутні дроти, потрібно кинути по 2 дроти до блоку управління кліматом. Але основне перелопатив інтернет не можу знайти розпіновку роз'ємів блоку управління кліматом там один на 20 пін, та 2 по 12пін, також потрібна розпіновка датчика сонячного опромінювання/світла на 6 пін.

Dutchjke
Сообщения: 13
Зарегистрирован: Ср июл 14, 2021 10:54 am
Имя: Oleksandr
Город: Krivbass

Re: Замена управления кондиионером на климат

Сообщение Dutchjke » Чт июл 22, 2021 6:52 am

Volodymir писал(а):
Ср июл 21, 2021 8:01 pm
Поки він працює як однозонний клімат, але працює на відмінно, для того, щоб був повноцінний 2 зоний клімат, я вже купив 2 датчики з проводкою за 400грн. Зробив проводку від датчика сонячного опромінювання/освітлення там 6 пін колодка, 2 піна задіяно на датчик світла, а 4 дроти з пінами для клімата. Щодо заслінок, ще не дійшли руки, скоріш за все там також відсутні дроти, потрібно кинути по 2 дроти до блоку управління кліматом. Але основне перелопатив інтернет не можу знайти розпіновку роз'ємів блоку управління кліматом там один на 20 пін, та 2 по 12пін, також потрібна розпіновка датчика сонячного опромінювання/світла на 6 пін.
Датчик свілта потребуює заміни, так як в Вашому не вистачає деталей. Розпіновкою можу поділитись. По заслонкам - у Вас нічого не вийде, так як їх фізично немає.

Ответить

Вернуться в «Салон и кузов»